Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 78 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Pink proti anorektičkám a sebepoškozování

Autor: Blizi - Úterý, 08.03. 2011 - 01:13:16
Téma: Sebepoškozování

Pink ráda šokuje a neubírá jí v téhle snaze ani fakt, že je právě v očekávání svého prvního potomka. Tentokrát si dloubla do "dokonalosti", po které šílí současné teenagerky.

Video natočila k novince F**kin' Perfect ze své nedávné výběrovky Greatest Hits... So Far!!!. "Jsem si jistá, že moje nejnovější video bude hodně podobné některým mým předchozím videoklipům, což v podstatě znamená, že očekávám, že některé lidi zvedne ze židle... Chci, aby mě umění nutilo přemýšlet. Abych toho dosáhla, tak je často potřeba, aby mě naštvalo, nebo ve mně vyvolalo nepříjemné pocity. Jedině tak docílím určitého povědomí, změny nebo alespoň diskuze a to je mým cílem," okomentovala Pink svůj nejnovější videoklip. Reagovala tím nejspíš na kritické hlasy, kterým se nelíbí, že je v klipu naplno vidět sebepoškozování. Pink si ale myslí, že právě to by mohlo holkám, kterým je sebepoškozování vlastní, otevřít oči a ukázat, jaké hlouposti se dopouštějí. Je ale pravda, že se nezdráhá naservírovat nám pořádnou vyzáblost, řezání žiletkou a nemálo krve.

Jak sama Pink tvrdí, rozhodně tím nechce propagovat sebevraždy. Naopak! Děsivými záběry chce upozornit na problémy dívek v naší společnosti. "Je to problém a měli bychom o něm hovořit," vysvětluje, proč se nezdráhá ukázat i brutální záběry.

"Mnozí z nás viděli některé hvězdičky s čerstvými jizvami stát na červeném koberci, obvykle těsně před tím, než se vrátili na svou oblíbenou terapii," obouvá se rebelka i do kolegyň z branže.

Rozhodně jí nelze upřít, že dosáhla svého. Kolem klipu se živě spekuluje a problém sebepoškozování je diskutovanější než kdy jindy

Klip na youtube.com

 
Související odkazy
· Více o tématu Sebepoškozování
· Další články od autora Blizi


Nejčtenější článek na téma Sebepoškozování:
Tipy na filmy

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

K tomuto článku není možné vložit komentář.

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund