Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 58 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Očima blázna

Autor: Jossen - Pátek, 22.02. 2013 - 13:55:48
Téma: Vaše tvorba

Je to pocit, kdy se vám bolestí rozklepou ruce, ale mozek opustí starosti. Je to pocit, kdy se vám na tváři objeví úsměv jen proto, že úleva se dostavila. Je to pocit, kdy toužíte po bolesti a chválíte se za to, že jste to dokázali vydržet.

Všechno jsem si začala uvědomovat až koncem roku 2010. Pocity, že jsem jiná byli častější. Bála jsem se zasmát aby mě neměli za blázna, bála jsem se něco říct aby se mi nesmáli. Když jsem něco řekla, v hlavě jsem si to milionkrát zopakovala a většinou došla k názoru že jsem řekla naprostou blbost. Byli chvíle kdy jsem se smála a bavila se jako každej jinej, ale ve chvíli jsem se propadla do deprese a litovala všeho mýho chování. Přemýšlela jsem nad věcma, který by nikoho v mým věku nenapadli.

Dostala jsem se do špatný party a začala každý den kouřit trávu. Bylo to pro mě vysvobození. Ze začátku stačilo pár potahů z brka a špatný myšlenky zmizely. Pokročila jsem k bongům a poznala svět bez depresí.

Ale to byl jenom hloupý dojem. Zahulila jsem si, první minuty, první hodinu, bylo všechno fajn. Koukala jsem před sebe s tupym úsměvem, poslouchala rozhovory lidí okolo, ale pak začalo THC mizet z hlavy a já nechápala okolí. V hlavě mi běhali myšlenky : O čem se s těma lidma mám bavit? Proč si mě nikdo nevšímá? Byla jsem naivní, třináctiletá pipka. Co jsem si myslela? Že mě budou šestnáctiletý lidi brát jako svoje vrstevníky? Ne! Byla jsem jen kuře mezi slepicema. Po sedmi měsících každodenních bongů máma poznala co se děje v mym volnym čase. Začali hádky, prosby, omluvy, výčitky. Dostala jsem zaracha a uzavřela se do sebe. Po pár týdnech jsme s mámou vedli dlouhej rozhovor. Řekla mi že ona mi úzkostnou poruchu a její máma taky. Došli jsme společně k závěrů, že moje psychika nebude úplně normální.

To všechno se stalo v květnu a v červenci jsem se předávkovala Neuroly. Nechtěla jsem se zabít, v tý době jsem na to ještě ani nepomyslela. Chtěla jsem jen utýct pryč, zažít zase ten pocit jako když jsem si poprvý zahulila a všechno starosti zmizeli. S kamarádkou jsem snědla třicet Neurolů. Když jsem přišla domů, máma to poznala a odvezla mě do nemocnice na testy. Nechali si mě přes noc na kapačkách a já měla ZASE zaracha.

Bylo září a já měla silný zánět průdušek. Spala u mě moje nejlepší kamarádka s kterou jsem začala hulit a s kterou jsem snědla ty Neuroly. Mámě jsem ukradla krabičku s dvouma platíčkama po patnácti Neurolech. Nechtěli jsme se ani jedna zabít, chtěli jsme jen zažít něco novýho, únik z reality. Druhý den to máma zase poznala a odvezla mě do nemocnice. Povídala jsem si s nějakou psychiatričkou a řekla jí uplně všechno. Byla jsem pořád otupělá práškama a nekontrolovala jsem svojí řeč. Mluvila jsem o svých pocitech odlišnosti, mluvila jsem o tom, jak mi schází tráva a všichni ty lidi. Převezli mě na Dětskou psychiatrickou kliniku v areálu Motola.

První dny jsem jen ležela, brečela a spala. Proklínala jsem všechny doktory, psychiatry, psychology, ale nejvíc jsem proklínala mámu že tomu nezabránila. Po pár dnech jsem si začala zvykat na režim, personál i ostatní pacienty. Poznala jsem skvělý lidi a začala si uvědomovat že nejsem jediná kdo se cítí jiný.

Asi po prvním měsíci mojí hospitalizace, tam přišel nový pacient. Jmenovala se Dan a já od první chvíle věděla že mě k němu bude něco silně táhnout. Častokrát denně chodil k nám na pokoj a povídal si se mnou. Ale mě přesunuli z JIPky na horní oddělení. Moje deprese se vrátily a já každou noc usínala se slzama v očích. Druhý den jsem zjistila že Dan utekl. Zavřela jsem se na záchodě a brečela a brečela a brečela. Celý den jsem s nikým nemluvila.

Ten den, tu noc, začala moje nová část života. Potřebovala jsem úlevu, potřebovala jsem zase ten pocit kdy se dostanu pryč z reality. Jezdila jsem si nehtem po ruce a přemýšlela. Pak mi to došlo! Zatlačila jsem a začala zrychlovat pochyby. Kůže se začala trhat a já pocítila neskutečnou úlevu. Další noci jsem vše opakovala ale jen na jiných místech. Na ruce jsem nemohla pokračovat, doktorky by to viděli. Rozškrábala jsem si kůži na spodní straně prsa, pod kalhotkami a na vnitřní straně ruky.

Po dvou měsících a půl mě propustily domů. Odcházela jsem se slzama, ale byla jsem i hrozně moc ráda.

Po propuštění z DPK jsem docházela do stacionáře na I.P. Pavlova. Objevila jsem nový způsob jak svoje tělo mučit. Hladověla jsem. Odpírala jsem si jídlo a kručení v břiše jsem si slastně užívala. Všechno se ale zvrtlo a já začala být až moc hubená. Svoje tělo jsem nenáviděla. Viděla jsem ho jako kosstru oblepenou kily tuky. Všechno jsem chtěla dát pryč. Celé ráno a dopoledne jsem nejedla a až odpoledne jsem si dala něco malého k jídlu. Každý den jsem si zapisovala co jsem snědla, kolik vážim, jak dlouho jsem cvičila. Ve stacionáři mě nutily do jídla, ale já na ně jen vztekle řvala že mi ty jejich hnusy nechutnaj.

V týhle době jsem milovala jednoho kluka. On mě nemiloval, ale toleroval moje city a neodháněl mě od sebe. Každý večer jsem si s ním psala a občas mu i poslala polonahé fotky s úmyslem že mě bude mít radši. Přemlouval mě abych víc jedla, že mi vyrostou prsa. Do dnes mu v duchu děkuju, protože mě vlastně i zachránil. Milovala jsem ho tak moc, že mi bylo jedno jestli budu tlustá bečka, chtěla jsem velký prsa a naivně si myslela že mě bude díky tomu milovat jako já jeho.

Když jsem přestala svoje tělo mučit hladem, objevila jsem novou úchylku. Byl to můj nejoblíbenější způsob sebepoškozování. Pálila jsem se. Milovala jsem ten pocit kdy jsem si do ruky zatlačila hořící cigaretu, milovala jsem ten pocit kdy mě štípali stupně Celsia na kůži. Milovala jsem puchýře. Milovala jsem jizvy! Jedna z mých nejoblíbenějších jizev je kolečko na ruce kousek pod ramenem. Vzala jsem víčko od pasty na zuby a rozehřála ho zapalovačem. Rozteklý plastové hmoty se mi přilepil ke kůži a já se slastně usmála.

Pak jsem zažila další obrovský obrat. Od května 2011 pravidelně chodím k psychiatrovi. Začátkem roku 2012 jsme měli obvyklý rozhovor o mých pocitech. Koukal se na mě velice zamyšleně a pak mi dal do rukou asi třístránkový dotazník. Došel k názoru že trpím BIPOLÁRNÍ AFEKTIVNÍ PORUCHA. V ten den jsem se dozvěděla hodně věcí o svojí babičce. Moje babička má taky bipolární poruchu. Byla dvakrát v Bohnicích a i na elektrošokách.

Můj první pobyt na DPK mi vůbec nepomohl. Propustily mě v listopadu a v prosinci jsem začala zase hulit. 8.3.2011 mě znovu hospitalizovali se stejnou diagnózou : Psychická závislost na marihuaně. Ale ani druhá hospitalizace mi nepomohla. Od svého prvního slibu mámě že už NIDKY hulit nebudu, jsem se k marihuaně vrátila neskutečně mockrát.

Zápis z deníku 2010

"Na světě je strašně moc lidí co se kdy dokli drog a všeho toho okolo.Každej z nich zřejmě začal u marihuany a pak se obvykle dosta dál,buď že mu to nestačilo a nebo vlivem party. A já teď nevim jestli mám bejt ráda že patřim mezi ně.Jestli mám bejt ráda že se můj život od 12ti let 26.10 změnil uplně ze dne na den.Jestli mám bejt ráda že lžu mámě a všem okolo mě.Jestli mám bejt ráda že nechápu REALITU!

Každej den je o tom samim.O tom že seženeme peníze,zavoláme dealerovi a jedeme se zhulit.Posledních pár měsíců mi zmizelo z hlavy.Ztratily se někde v tý prázdnotě která je tam kvůli hulení."

CHOVEJ SE K OSTATNÍM TAK, JAK BY SI CHTĚL ABY SE ONI CHOVALI K TOBĚ.

 
Související odkazy
· Více o tématu Vaše tvorba
· Další články od autora Blizi


Nejčtenější článek na téma Vaše tvorba:
Žiletka

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Očima blázna" | Přihlásit/Registrovat | 17 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: alone_cute - Sobota, 02.03. 2013 - 22:57:45
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Tenhle příběh nemá chybu, hodně mě to zaujalo a jsem rád, že nejsem jediný, kdo je jiný, kdo ten svět vnímá jinak, kdo ví, že život má i světlé stránky. Na téhle stránce si konečně připadám mezi lidmi. Přeji ti hodně štěstí.
Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: Jossen - Pátek, 08.03. 2013 - 00:30:18
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Děkuji, je dobře že je nás víc co svět vnímá jinak. Taky jsem moc ráda že jsem našla stránku kde se nemusím za svoje problémy stydět. Taky přeji hodně štěstí ! :))
Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: katyatyy - Pátek, 12.04. 2013 - 21:30:57
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Prošla sis hodně věcma a stále se vším bojuješ. Jak to hodnotíš, jsi spokojenější? Přeji Ti, ať nalezneš podporu a pomoc anebo snad lépe - žes to už nalezla. Člověk by na nic neměl být sám. Hodně sil do dalších výzev, Katy

Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: v3456d - Čtvrtek, 03.04. 2014 - 04:25:35
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)

Intel, which toms outlet [www.tomsoutlet-shoes.net] consists chi flat iron [www.chi-flatiron-hairstraighteners.com] of cool, coach outlet [www.outletsonlinemall.com] industryleading, 3D tory burch outlet [www.toryburchoutlet-shoes.net] FinFET 22nm method. Prior within coach outlet [www.outletsonlinemall.com] the 365 days p90x workout [www.p90x-workout.org] Intel proclaimed that mulberry [www.mulberryhandbags-outlet.com] this rolex watches [www.rolexwatches-swiss.net] have in progress generating louboutin outlet [www.christianlouboutinstore2013.com] french hogan outlet [www.scarpehoganoutlet.net] fries with canada goose [www.canadagoosefr.cc] regard gucci outlet [www.guccihandbagshoes-outlet.com] to Achronix together celine outlet [www.celinehandbags-outlet.com] with Tabula, a couple hogan outlet [www.scarpehoganoutlet.net] of smalltime FPGA producers at Canada Goose Outlet [www.canadagoose.cc] first air max [www.airmaxshoes.cc] chance which Intel features insanity workouts [www.insanityworkouts-calendar.com] behaved being a moncler outlet [www.moncleroutlet2013.net] foundry (manufacturing potato chips marc jacobs outlet [www.marcjacobshandbagsoutlet.net] with regard jimmy choo shoes [www.jimmychooshoes-outlet.net] to juicy couture outlet [www.juicycoutureoutlet-handbags.com] finally parties). louboutin [www.louboutinfr.cc] The apple louis vuitton [www.louisvuittonoutletbo.com] company michae

Přečíst zbytek komentáře...


Coach Outlet Store Online (Hodnocení: 1)
Od: frontier - Čtvrtek, 10.04. 2014 - 09:29:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
The signals were near

Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinoa.com]

the standard 37.5 kHz frequency used by the recorders, a frequency chosen to

Coach Outlet [www.coachfactoryoutletmsna.com]

limit the possibility that it would be confused with other ocean noises, officials said.

Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlinemu.com]

They were detected along the missing plane's estimated flight path,

Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinoa.com]

which was calculated based on its direction and fuel capacity and which has helped narrow the search area."With the acoustic events that we're getting in the area,

Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlinemu.com]

we are encouraged that we're very close to where we need to be," Houston said. "

Coach Outlet Store Online [www.coachfactoryoutletsnai.com]

This is quite an extraordinary set of circumstances that we're now in a very well-defined search area,

Coach Outlet Store Online [www.coachfactoryoutletsnai.com]

which hopefully will eventually yield the information that we need to say MH370 might have entered the water just here."

Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlinemu.com]

On Saturday, a Chinese ship reported that it detected a single pulse signal more than 300 miles farther south, also near the most recently projected flight path.

Coach Outlet [www.coachfactoryoutletmsna.com]

Houston said the distance between the two reports made it unlikely the Chinese ship and Australian vessel detected the same signal,

Coach Outlet [www.coachfactoryoutletmsna.com]

but added "in deep water, funny things happen with acoustic signals."

Chanel Handbags [www.chaneloutletmobai.com]

Officials have said that, without wreckage, the odds of finding the plane would be slim.For now,

Coach Handbags Outlet [www.coachfactoryoutletenm.com]

the pulse signals are the most promising leads, said Houston, who cautioned that he was not certain that they were from the plane."

Coach Outlet [www.coachfactoryoutletmsna.com]

What I'd like to see now is us find some wreckage because that will basically help solve the mystery," Houston said. "

Coach Outlet [www.coachfactoryoutletmsna.com]

Without wreckage, we can't say it's definitely here."Next stepsOceanographers note that the ocean is full of sounds that may include wha

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: bagsmall - Pondělí, 12.05. 2014 - 05:43:15
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
In the course of get together for lunch, Woolrich Parka [www.woolrich-clearance.com], so I spent in talking, North Face Outlet Online [www.northsclearance.com], with their parents in Syria, Cheap Oakley Sunglasses [www.oakleysunglassesfactory.com], over the years, North Face Outlet Online [www.northsclearance.com], my father and mother, Coach Factory Outlet [www.newcoachfactoryoutlet.com], had been guests of the village, Michael Kors Outlet [www.michaelkorsstates.com], as they compete to tell the trivial, Longchamp Sacs Sortie [www.saclongchamppairs.com], incidents that occurred recently, Michael Kors Hamiton [www.michaelkors.so], they said the village, Moncler Outlet Online [www.moncler-jacketsoutletonline.com], became a ghost town, more than 100 people resident, Coach Factory Online [www.coach-factoryoutletonline.net], only less than twenty people, Coach Factory Outlet [www.newcoachfactoryoutlet.com], nobody cultivated rice, Moncler Coats Outlet [www.moncler-clearance.com], let it barren, Ralph Lauren UK [www.polo-ralphlaurensoutlet.com], they say that, Polo Outlet Store Online [www.polo-outletstore.com], people born in the third house, Monster Beats Outlet [www.thebeatsbydre.com], on the tire, Burberry Bags Outlet [www.burbagssale2013.com], and finally was a boy, Barbour Jackets Outlet Online [www.barbour-jacketsoutlet.com], but also put a banquet, Marc Jacobs Bags Outlet [www.marcjacobsonsale.com], after lunch, I want to go back to school, Gucci Outlet Online [www.guccishoesuk2014.net], mother hobbled figure in, MCM Outlet Online [www.mcmworldwides.com], many vegetable garden, Monster Beats Outlet [www.thebeatsbydre.com], ready for me, Michael Kors Outlet Online<

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Naděje umírá poslední (Hodnocení: 1)
Od: frontier - Úterý, 22.07. 2014 - 08:41:15
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
A federal jury on Monday found a friend of Boston Marathon bombing suspect Dzhokhar Tsarnaev guilty of obstructing the investigation into the 2013 attack.

Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinuk.com]

The jury found Azamat Tazhayakov guilty of obstructing justice and conspiring to obstruct justice,

Coach Outlet [www.coachfactoryoutletanus.com]

in connection with the removal of a backpack with potential evidence from Tsarnaev's dorm room after the bombings.

Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlineunsius.com]

Jurors indicated in a verdict questionnaire that they didn't believe a separate allegation -- involving the removal of a laptop computer from the same dorm room -- amounted to obstruction or conspiracy.But his attorneys said they'll appeal the verdict,

Coach Outlet Online [www.coachoutletstoreinuk.com]

maintaining that a different defendant was the one who removed the backpack and put it into a garbage bin,

Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlineunsius.com]

and that the jury was under pressure by a community upset by the bombings to find Tazhayakov guilty."He never took a backpack out of the dormitory. ... We will certainly push that the evidence,

Coach Outlet Store Online [www.coachfactoryoutletuisa.com]

and my client's intent did not match up with the actions of the case," Tazhayakov attorney Mathew Myers told reporters Monday.Sentencing for Tazhayakov,

Louis Vuitton Outlet [www.louisvuittonoutletine.com]

who could get up to 25 years in prison,

Coach Outlet Store Online [www.coachfactoryoutletuisa.com]

is scheduled for October. The verdict came in the first trial related to the April 15, 2013, bombings that killed three people and injured more than 200 others.Tazhayakov's mother wept loudly in court when the verdict was read.

Coach Factory Outlet [www.coachoutletonlineunsius.com]

Tazhayakov spoke briefly to his parents before he was escorted out of the courtroom.Prosecutors accused Tazhayakov and his roommate,

Coach Outlet [www.coachfactoryoutletanus.com]

fellow Kazakh national Dias Kadyrbayev,

Coach Outlet [www.coachfactoryoutletanus.com]

of trying to protect Tsarnaev three days after the bombings by removing a backpack and a laptop from Tsarnaev's dorm room at the University of Massachusetts Dartmouth, which Tazhayakov also attended.

Louis Vuitton [www.coachfactoryoutletonlinesius.com/"title="Coach Handbags Outlet">Coach Handbags Outlet

Prosecutors alleged that Kadyrbayev and Tazhayakov took the

Přečíst zbytek komentáře...

guoguo (Hodnocení: 1)
Od: frontier - Středa, 31.12. 2014 - 03:58:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)

ray ban outlet [www.raybanwayfarer.biz]

oakley sunglasses cheap [www.oakley-sunglasses.info]

tory burch outlet online [toryburchflats.projectsouthomaha.net]

oakley outlet [oakleysunglasses.oakleywebsite.net]

red bottom shoes [www.christianlouboutinoutlet.com.co]

ugg boots [uggoutlet.uggaustralia.qc.com]

ugg slippers [www.ugg-boots.com.co]

true religion [truereligionjeans.charleschin.com]

tory burch boots [www.toryburch-outletonline.com.co]

gucci handbags [www.guccioutlet.net.co]

abercrombie store new york [www.abercrombieoutlet.us.com]

moncler [www.monclerjacketsoutlet.us.com]

jordan concords [www.concords11.com]

michael kors outlet online [www.michael-korsoutlet.eu.com]

ugg boots [uggoutlet.uggaustralia.qc.com]

chanel outlet online [chanelhandbags.milaneverett.com]

burberry handbags [www.burberryoutletsale.name]

marc jacobs outlet [www.marc-jacobs.name]

concord 11 [www.retrojordans.name]

gucci outlet [www.gucci.net.co]

coach outlet online [www.coachfactoryoutletonline.eu.com]

Přečíst zbytek komentáře...


Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: chrisrenton1 - Pátek, 16.01. 2015 - 09:18:48
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Maar deze Colt GMT + Imitatie Horloges [allouanisamir.wordpress.com] verschilt niet alleen door de functionaliteit en robuustheid. Het Breitling Replica [callumhealy.jouwweb.nl] heeft ook Breitling heeft een sportief, elegant en eigentijds design. Bijvoorbeeld, de bezel is ingericht Replica Rolex [derekcrowley.weebly.com] cijfers en per uur index gemarkeerd, onderstreept door het contrast tussen gepolijst en satijn nabewerken oppervlakken. De wijzerplaat speelt de dynamiek met grote getroffen Arabische cijfers en een inrichting van concentrische lijnen.

white louis vuitton (Hodnocení: 1)
Od: coach008 - Úterý, 20.01. 2015 - 08:16:40
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.coachoutletsonlinestore-usa.us
Mensagem* fefffffflouis vuitton outlet [www.louisvuittonoutletsyear.com] nba jerseys for cheap [www.nbajerseysonline-hot.com] nike air jordan retro shoes [www.freerunsport.com] men moncler jackets [www.moncleroutletonlineinc.com] nike air jordan true flight [www.nikeoutlet-hot.com] discount nba basketball jerseys [www.nbajerseysonline-hot.com] what is new balance [www.new-balance-nb.com] nike shox toddler [www.freerunsport.com] new balance sneakers on sale [www.new-balance-nb.com] nike shoe outlet online [www.nikeoutletstore-online.com] high top gucci shoes [www.guccibags-handbags.org] kate spade new york sale [www.katespadeoutletinc.com] shop barbour jackets [www.barbourjacket.com.co] kate spade rainboots [www.katespadeoutletst.com] kate spade discount codes [www.katespadeoutletst.com] chanel baby bag [www.chanelfactoryoutletstore.com.co] moncler tarn vest [www.shopmoncleroutlet.com] gabrielle chanel [www.chanelfactoryoutletstore.com.co] shoes new balance [www.newbalance-factory-outlet.com] christian louboutin black peep toe [www.christianlouboutinoutlet14.com] new balance albuquerque [www.newbalancefactory-outlet.com] louis vuitton graffiti [www.louisvuittonchristmas.cc] chanel outlet houst

Přečíst zbytek komentáře...

Re: MěKS Tišnov - listopad 2014 (Hodnocení: 1)
Od: coach008 - Pondělí, 12.10. 2015 - 10:14:01
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.coachoutletsonlinestore-usa.us
chentingting10/12 nike free 4.0 flyknit [www.nikefree40flyknit.net]
http://www.nike-freerun50.com [www.nike-freerun50.com]
nike free 5.0 trainer [www.nikefreetrainer50.net]
nike huarache black [www.nikehuaracheblack.com]
nike air huarache white [www.nikehuarachewhite.com]
nike huarache womens [www.nikehuarachewomens.com]
nike free run [www.nikeoutlet-hot.com]
Nike LunarEclipse [www.nikeoutletstore-online.com]
nike roshe run all black [www.nikerosherunblack.net]
roshe run flyknit [www.nikerosherunflyknit.com]
nike roshe run men [www.nikerosherunmens.com]
http://www.nikerosherunwomen.net [www.nikerosherunwomen.net]
zoom run the one [www.nikezoomruntheone.com]
nike run the one [www.nikezoomruntheone.net]
nike roshe black [www.rosherunblack.net]
http://www.rosherunflyknit.net [www.rosherunflyknit.net]
nike roshe men [www.rosherunmen.org]
roshe run women [www.rosherunwomen.org]
http://www.roshes.net [www.roshes.net]
http://www.usalouisvuittonoutlet-store.com [www.usalouisvuittonoutlet-store.com]
http://www.usalouisvuittonoutlet-stores.com [www.usalouisvuittonoutlet-stores.com]
23isback 2015 release dates [www.23isbackrelease.net]
23 is back release date [www.23isbackreleasedate.org]
Přečíst zbytek komentáře...

Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: wq123 - Středa, 13.04. 2016 - 04:54:25
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
boots on sale [www.cheapshoes.com.co], gucci shoes outlet [www.guccioutlet-sale.in.net], michael kors bags [www.michael-kors-outlet-online.us.org], montre homme [www.montres-pascher.fr], michael kors outlet online sale [www.michaelkorsbags.us.org], nike free 5.0 [www.nike-free-run.de], salvatore ferragamo [www.ferragamo.com.co], rolex [www.horloges-rolex.nl], cheap oakley [www.oakleysunglasses-cheap.in.net], bebe clothing [www.bebeclothing.in.net], oakley sunglasses outlet [www.oakleysunglass-outlet.net], nike air max [www.nikeair-max.ca], barbour outlet [www.barbour-jacketsoutlet.com], woolrich jackets [www.woolrich-clearance.com], lululemon canada [www.yogapantscanada.ca], the north face outlet [www.the-northface.net.co], tory burch [www.toryburchoutlet-sale.us.com], timberland femme [www.timberlands-paschere.fr], new balance [www.new-balance-schuhe.de], michaelkors.com [www.michael-kors-outlet.us.org], uggs on sale [www.ugg-boots.us.org], ralph lauren outlet [www.ralphs-lauren.co.uk], cheap michael kors [www.michael-kors.com.co], ugg boots [www.ugg-boots-australia.com.au], mcm backpack [www.mcm-handbags.org], true religion jeans outlet [www.truereligion-outlet.com.co], coach outlet store online [www.coachoutletstore.net.co], michael kors uk [www.michael-korshandbags.org.uk], hermes belt [www.hermesbags.jp.net], michael kors o

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Proč? (Hodnocení: 1)
Od: xiaojun - Pátek, 29.04. 2016 - 10:12:34
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
20160429 junda mizuno running shoes [www.mizunorunningshoes.in.net]American converse sneakers [www.converseshoes.in.net] classic leather coach factory outlet [www.coachfactoryonlineoutlet.com.co]goods brand fitflops [www.fitflopssaleclearance.com]COACH, michael kors outlet [www.michaelkors-outlet.us.org]has always coach outlet online [www.coach-outletonline.us.org]been prada sunglasses [www.prada-sunglasses.us.com]simple, ray ban sunglasses [www.raybans.in.net]durable louis vuitton borse [www.louisvuitton-borse.it]and nike free runs [www.nikefreeruns.uk]unique yeezy boost 350 [www.yeezyboost350.me.uk]style to running shoes [www.runningshoes.com.co]win consumers ray ban outlet [www.raybanoutletnyc.com]. And have christian louboutin outlet [christianlouboutin.eshopping.us.com] the good old oakley sunglasses [www.oakley-sunglasses.us.com]word of true religion outlet [www.true-religionjeans.net.co] mouth jimmy choo outlet [www.jimmychoo.in.net] COACH toms wedges [www.tomswedges.in.net] bag, the skechers shoes [www.skechersshoes.us]original design louis vuitton handbags [www.louisvuittonoutletonlines.us.com]was actually armani watches [www.armani-exchange.us] inspired instyl

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: xiaoyang - Pátek, 02.09. 2016 - 03:08:59
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)

nike store [www.nike-outlet.site]

christian louboutin shoes [www.christianlouboutinredbottomshoessite.com]

mcm [www.mcmbelt.com]

fitflop sale [www.fitflopshoes-sale.com]

jordan 14 [www.airjordan-14.us]

ugg boots on sale 70% off [www.uggbootsoutlet-70off.in.net]

columbia outlet stores [www.columbiaoutlet-stores.com]

guess outlet [www.outlet-guess.com]

coach handbags outlet [www.cheapcoachoutletwebsite.com]

oakley sunglasses cheap [www.oakleysunglasses.net.co]

nike air max 90 [www.nikeairmax90.name]

authentic coach outlet [www.coachoutlet80upclearance.net]

cheap nfl jerseys [www.cheap-nfljerseys.name]

jordan shoes [www.jordan-shoes.net.co]

kate spade handbags [www.katespade-handbags-outlet.com]

the north face outlet [www.northfaceoutlet.net.co]

michael kors factory outlet online [www.michaelkorsfactoryoutlet.com.co]

hermes birkin [www.hermesbirkinbag.us.com]

joes new balance outlet [www.newbalance-outletstore.com]

vans shoes [www.vans-store.in.net]

fitflop shoes [www.fitflopshoessite.com]

michael kors [www.michaelkors.net.in]

2016 michael kors outlet [www.2016michaelkorsoutlet.com]

swarovski outlet [www.swarovskioutlet.in.net]

coach factory online [www.coachfactoryoutlet.net.co]

guess [www.guess--store.com]

cheap nike [www.cheapnikeairmaxshoes-online.com]


Přečíst zbytek komentáře...


Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: wq123 - Středa, 15.02. 2017 - 03:07:08
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
coach outlet [coach.blackfriday.in.net], ray ban wayfarer [www.rayban-sunglasses.co], juicy couture handbags [www.juicycoutureoutlet.net.co], michael kors outlet [www.mk-com.com], oakley sunglasses cheap [www.oakley-sunglasses.mex.com], reebok [www.reebok.com.de], hollister clothing store [www.hollister-clothingstore.com], air max [www.nike-air-max.com.au], jerseys from china [www.nhl-jerseys.us.com], ralph lauren outlet [www.poloralphlauren.cc], cleveland cavaliers [cavaliers.nba-jersey.com], reloj [www.omegarelojes.es], asics gel [www.asics-shoesoutlet.com], denver nuggets jerseys [nuggets.nba-jersey.com], coach outlet online [www.coachblackfriday.com], mont blanc [www.montblancpens-sale.com], timberland shoes [www.timberlandbootsoutlet.us.com], ralph lauren outlet [www.poloralphlauren.cc], cheap oakley [www.oakleys-outlet.in.net], nike tn [www.nike-tnrequinpascher.fr], toronto raptors jersey [raptors.nba-jersey.com], ray ban sunglasses outlet [www.ray-banssunglasses.org], tommy hilfiger [www.tommy-hilfigers.com], ralph lauren [www.ralphlaurencanada.ca], coach outlet online [www.coachblackfriday.com], christian louboutin [www.christianlouboutin.org.uk], atlanta hawks jerseys [hawks.nba-jersey.com], Přečíst zbytek komentáře...

Re: Očima blázna (Hodnocení: 1)
Od: wq123 - Středa, 10.05. 2017 - 03:02:14
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
ray bans [www.ray-bans-sunglasses.net], nike huarache [www.nike-huaraches.nl], utah jazz jersey [jazz.nba-jersey.com], hollister [www.hollisters-canada.ca], marc by marc jacobs [www.marc-jacobs.us.com], barbour jackets [www.barbours.us.com], timberland [www.timberlandspaschere.fr], mbt womens shoes [www.mbt-outlet.com], purses and handbags [www.handbagsoutlet.in.net], nike soccer shoes [www.soccers-shoes.net], browns jerseys [browns.nfljersey.us.com], burberry online shop [www.burberryonlineshop.de], oakley sunglasses [www.ok-em.com], rolex watches [www.rolexwatches-canada.ca], new balance shoes [www.new-balancecanada.ca], prada tracksuits [www.tracksuits-store.com], cheap michael kors [www.michaelkorsoutlet-online.ar.com], tommy hilfiger canada [www.tommyhilfigerca.ca], calvin klein outlet [www.calvin-kleins.in.net], steelers jerseys [steelers.nfljersey.us.com], adidas.se [www.adidas.com.se], nba jerseys [www.cheapjerseys.us.org], dsquared2 [www.dsquared2-outlet.com], designer handbags [www.replica-handbags.com.co], soccer shoes [www.soccershoes.us.com], mizuno running shoes [www.mizuno-running.net], oakley sunglasses outlet [www.oakleys-2017.in.net], northface [www.the-northfaces.us.com], retro jordans [www.air-jordanshoes.us], north face canada [www.the-northface.ca], mcm bags [www.mcms-handbags.com], po

Přečíst zbytek komentáře...

2017 (Hodnocení: 1)
Od: wengdongdong7 - Čtvrtek, 25.05. 2017 - 08:09:36
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
20170525 JUNDA

oakley sunglasses wholesale [www.oakleysunglasseswholesalechina.us.com]

oakley sunglasses [www.oakley-sunglasseswholesale.us.com]

ralph lauren outlet [www.polo-outlet.in.net]

nike trainers uk [www.niketrainers.me.uk]

cheap ray ban sunglasses [www.cheapraybansunglasseswholesale.us.com]

cheap oakley sunglasses [www.oakleysunglassesdiscount.com.co]

nhl jerseys wholesale [www.nhljerseyswholesales.us.com]

supra shoes sale [www.suprashoes.us.com]

ralph lauren [www.ralphlauren-polo.org.uk]

fitflops [www.fitflopssaleclearance.in.net]

cartier watches for women [www.cartierwatchesforwomen.us.com]

ralph lauren uk [www.poloralph-lauren.org.uk]

ray ban sunglasses outlet [www.raybansunglasses2.us.com]

coach outlet clearance [www.coachoutletclearanceonline.us.com]

christian louboutin shoes [www.christianlouboutinoutletsale.us.com]

michael kors outlet [www.michaelkorsoutletonline-stores.us.com]

air max 90 [www.airmax90.us.com]

fitflops sale clearance [www.fitflop.in.net]

links of london jewellery [www.linksoflondons.co.uk]


Přečíst zbytek komentáře...


© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund