Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 88 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Nevzdávej to !

Autor: Anonym - Pátek, 18.10. 2013 - 16:29:58
Téma: Vaše tvorba

Užjsem sem jednou psala ale mám pocit že to potřebuju nékomu říct .. potřebuju se svěřit se svými pocity. Je to asi už rok a půl co jsem se začala řezat, bylo to ve 12, tenkrát o tom všichni mluvili a ukazovali jak mají poškrábané ruce, nohy, někdo dokonce i břicho. Ale všichni jen malinko nikdo moc.. Ten večer jsem se pohádala s mámou a kluk se kterým jsem skoro chodila a strašně ho milovala, mi řekl že celou dobu chce mojí nejlepší kamarádku ...

Ležela jsem a koukala na pinzetu. Říkala jsem si mám nebo nemám ? Nakonec jak už víte ... jsem se opravdu poškrábala. Jenom malinko, ty čáry na ruce ani nezůstávaly. Po chvilce jsem to zkusila znova,víc, Krásně to pálilo .... Takhle to začalo.. Ale neskončilo. Ten kluk se mnou zase začal flirtovat, bavila jsem se s kamarády, S rodiči se nehádala, šla mi škola, zase jsem sportovala jako dřív. Jednou večer jsme si psali s Pátrikem (ten kluk) A on najednou jestli s ním nechci chodit :) Já nadšená řekla že ano... Pak jsem to psala kamarádce ... A ona mi napsala že ho k tomu donutila. A že on z toho není vůbec nadšenej. Byla jsem zklamaná ale radost z toho že s ním chodím byla silnější, O 36 minut později se se mnou rozešel ... Pořezala jsem se .. Ale tentokrát už žiletkou, přes celou ruku, i zespoda přes žíly. Zase jsem byla v prdeli .. Patrik mi něco takovýho udělal ještě jednou, ale já jsem ho pořád strašně milovala .... Když už jsem se neměla kam řezat .. rozdloubala jsem si špendlíkem staré řezy a pořezala se žiletkou přes to. Nakonec jsem k tomu začala kouřit. Jednou .. byl to asi čtvrtek, jsem přijela domů ze školy a máma mi řekla ať jí ukážu ruce .. zjistila to, prý od mojí učitelky. Ale nevím odkud to věděla ona ... Tak to věděli rodiče. Nic o řezání nevěděli takže jsem řekla že to bylo jednou a uvěřili mi. Ale o týden později přišlo další překvapení .. rodiče zjistili že kouřím. Řezat jsem se nachvíli přestala ale kouřila jsem pořád .. Pak přišli letní prázdniny .. Já jsem se zase pořezala .. kouřila jako největší kuřák a všechno mi bylo jedno.. Tou dobou jsem často.myslela na vraždu nebo útěk z domu. Někdy v půlce prázdnin jsem přemýšlela nad tím že bychvlasně ještě měla naději toho nechat... Přestala jsem kouřit, Na konci prázdnin jsem se naposledy (doufám) pořezala A doufám že už nikdy ... Ale poslední dobou na to mám pořád větší chuť, S Patrikem jsme spolu zase málem chodili jenže on mě ZASE vyměnil. Jsem čím dál tím víc v piči když je vidím spolu.. chci se odmilovat ! .. ale zároveň si říkám že se nesmím znova pořezat, poslední dobou se mě hodně lidí ptá co to.mám na ruce stydím se říkat jizvy, bolí mě když to slovo vyslovuju. Nechci už se znova řezat.. Nechci do toho zase spadnout. A HLAVNĚ ! TO NECHCI VZDÁT ! Vy to taky nevzdávejte .. BOJUJTE ! Zvládnete to !

 
Související odkazy
· Více o tématu Vaše tvorba
· Další články od autora Blizi


Nejčtenější článek na téma Vaše tvorba:
Žiletka

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

K tomuto článku není možné vložit komentář.

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund