Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 87 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Kyselina v mojí duši

Autor: Andora - Pondělí, 14.03. 2016 - 11:11:26
Téma: Vaše tvorba

Nebudu popisovat čím vším jsem si musela projít abych došla až tam, kde jsem teď. Popíšu vám svůj život, posledním týdnem mého života před smrtí.

Se všemi se v srdci loučím, postupně, pomalu a klidně. Překvapuje mě jak klidně jednám. Jediná osoba ví o mém úmyslu a i ta je klidná. Týden před smrtí a já prožívám úžasné dny, vím proč tomu tak je. Budu brzy volná. Jsem šťastná, protože jsem konečně našla řešení!! Řešení těch všech problémů okolo mě, odpovědi na život a touha po smrti. Těšila jsem se jak za pár dní budu mít klid. Ale při psaní každého z dopisů co píšu mým blízkým mě chytá strach, obava a pocit viny.

Jistě jste už pochopili, že se chystám na sebevraždu. Brzy se oběsím. Včera jsem koupila provaz, už dva týdny sbírám léky, píši posmrtné pokyny a dopisy na rozloučenou. Už přichází můj čas..

V úterý jsem se rozloučila s tou jedinou osobou, která ví co chystám. Skvělá holka, něco jako anděl co mi pomáhal na cestě životem. Bude mi chybět. Ale mně budou chybět všichni co tu nechávám.. Svědomí mě sžírá když si uvědomím, že tu nechám psa, mé štěstí, mou psí slečnu, která mi vždy věřila a já jí tu teď nechám.

Mám v sobě zmatek. Ale nemůžu už couvnout, ať mě potká cokoli,ten konec má být vysvobození.

Jen tak pro úplnost. Již několik let mně trápí sebepoškozování. Můj velký úspěch byla asi jeden a půl roční pauza, kdy se mi dařilo vyhrávat. Rok 2016 ale přinesl mnoho změn a mě zpátky dávnou přítelkyni, bolest. S ní i další dávno zapomenutí přátelé.. Žiletka, nůž, jehla a oheň. Všichni se mi okamžitě nastěhovali zpět do duše a jako kyselina mi jí postupně rozežírali.

Ale zpět k současnosti. Odpočítávám dny než se naposledy zhoupnu. Přichází stále větší strach.. výčitky se mi vracejí jak bumerang, čím silněji je zahodím, tím rázněji mi to vrátí.

Už jsem unavená, ani je už nezahazuji, všechny pocity mnou nyní procházejí, ani se nebráním. Už nemají co mi vzít. Jsem rozhodnutá, pevně rozhodnutá svůj život ukončit kapku předčasně.

Stále musím přemýšlet nad tím andělem a v mysli si přemítat jak jsem sobecká, dlouho jsem jí vysávala energii jen na své problémy a teď navíc všechno její úsilí zahodím jen abych sama sobě ulehčila..

Nedá mi to abych nezkopírovala její báseň, doufám, že si to tu nikdy nepřečte. Asi by mě nepochválila za zveřejňování jejího textu, doslova rozloučení.

Pac...
Poslední polibek
Poslední pohlazení.
Na křídlech vlaštovek..
Čeká tě probuzení.
Poslední pohled, 
Poslední slova.
Na křídlech vlaštovek 
Zas a znova. 
Poslední dotek..
Poslední smích.
Na křídlech vlaštovek, 
Čistý jak bílý sníh. 
Na křídlech vlaštovek
Odlétá pryč. 
Tvůj tichý smích..

Po tom co mi to poslala jsem se až styděla, styděla umřít.. Taky jsem hodně uvažovala zda je opravdu klidná či na mně jen hraje svůj klid aby mě zbytečně nestresovala. Nicméně tato básen mě hodně zasáhla a já jsem jí vděčná, že jsem ji mohla poznat

 
Související odkazy
· Více o tématu Vaše tvorba
· Další články od autora Blizi


Nejčtenější článek na téma Vaše tvorba:
Žiletka

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

K tomuto článku není možné vložit komentář.

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund