Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 88 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Sebepoškozování

Autor: Anonym - Pátek, 16.09. 2016 - 16:56:36
Téma: Vaše tvorba

Ahoj:) podělím se s vámi o můj příběh. Začalo to v mích 11ti letech. Viděla jsem to u mé kamarádky, tak jsem to taky zkusila. Nejdřív kružítkem a potom sklem. Pak jsem to nějaký čas nedělala. Byla jsem v pohodě, ale jen do té doby, co jsem se začal bavit s partou Romů, kteří byly hodně problémový. Kouřili a hulili trávu. Ve škole jsem si zhoršila prospěch, byla jsem agresivní, byla sprostá na učitele a dokonce jsem po učitelce hodila úhel. Měla jsem ve škole výchovný plán a pravidelně za mnou do školy jezdili ze SVP. Moje máma byla v šoku, pořád si říkala,kde se stala chyba. A takhle to šlo další 2roky. Řezání, kouření, hulení a různé hezny.

Potom jsem začala docházet k psychologovi. Ten mi konečně otevřel oči a jsem s tím vším přestala. Přestala jsem se bavit s partou a chodit po hernách. Začala jsem se bavit s holkama že třídy. Zlepšila jsem se ve škole, nenadávala jsem učitelům a prostě celé moje chování se změnilo. Dřív jsem si myslela, že u nás ve třídě nejsou hezcí kluci, až do té doby, co jsem poznala Davida. Hodně jsme si psali, ale naše chození jsme tajili. On byl úplně jinej, než já. Byl chytrej a hodnej. Pak už to o nás skoro všichni věděli a tak jsme to nijak neřešili, začali jsme spolu chodit ven a ve třídě jsme se spolu normálně bavili. Jenže, pak jsem začla žárlit, byla jsem na něj zlá a skoro každou píčovinu jsem mu vyčítala, a hlavně jsme měla divný nálady, občas jsem se s ním vůbec nebavila a když chtěl jít ven, tak jsem se vymlouvala, že nemůžu. Byli jsme spolu 5 měsíců a přesně na ten den, kdy jsme spolu byli 5 měsíců, jsme se rozešli. Byla jsem úplně na dně, nevěděla jsem co mám dělat. Začala jsem se zase řezat a tentokrát žiletkou. Hluboko jsem se řezala na zápěstí, na břiše a na nohou. Potom se kolem něj začala motat jedna holka, kterou jsem nenáviděla. To už jsem nevěděla, jak dál.

A pak jsem na to přišla. Rozhodla jsem se, že spácham sebevraždu. 31. května jsem šla do školy, jako obvykle. Měli jsme zrona dějepis a já se při hodině zvedla a běžela do třídy a tam jsem skočila z okna. Záchranka mě převezla do FN Plzeň. 3 dny jsem byla na JIP a pak jsem nastoupila na psychiatrii. Tam mi nasadili léky a sledovali můj stav. Poznala jsem tam jednu fajn holčinu, s kterou se bavím doteď. Postupně se můj stav zlepšoval. A taky jsem tam poznala kluka, s kterým jsem potom začala chodit. Začala jsem si píchat pervitin a za čas jsem na něm byla závislá. Začala jsem se zase řezat a pálit cigaretou. Bydlela jsem všude možně, máma mě nechtěla ani vidět. Ja se začala pomalu sbírat a zašla jsem na protidrogovou léčebnu. Léčila jsem se 2 roky.

Nakonec jsme se z toho vyléčili oba. Máma se semnou začala zase bavit a našli jsme si k sobě cestu. Už je vse, jak má být.

 
Související odkazy
· Více o tématu Vaše tvorba
· Další články od autora Blizi


Nejčtenější článek na téma Vaše tvorba:
Žiletka

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

K tomuto článku není možné vložit komentář.

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund