Základní informace
· Úvod
· Co je to...
· Proč...?
· Proč chtít...?
· Vzpomínáme
· Dvanáctero
· Pomoc
· Rodičům a známým
· Kontakty na adminy
Reklama
Nabídka
· Domů
· Články
· Vaše příběhy
· Vaše tvorba
· Fóra
· Recenze
· Encyklopedie
· Časté dotazy
· Ankety
· Archiv článků
· Odkazy
· Poslat článek
· Soukromé zprávy
· Váš účet
· Vyhledat
· Doporučte nás
Kdo je online
V tuto chvíli je 77 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Odkazy

Vášeň a chtíč (lesbičky)

Autor: Anonym - Pondělí, 02.10. 2017 - 20:36:59
Téma: Vaše tvorba

A je to tu. Nedokážu popsat pocity, které jsem v sobě mám. Opravdu něco takového chci? Ptám se sama sebe. Nemusím nad tím však dlouho přemýšlet, je jasné, že o to stojím. Už dlouho. Přece z toho nevycouvám, když už se mi konečně někdo na můj inzerát ozval. Podívala jsem se na hodiny a po zjištění, že je za půl hodiny půlnoc, jsem se pomalu a hlavně potichu, abych nevzbudila rodiče, vydala z pokoje. Stejně tiše jsem se obula a odešla ven. Ihned jsem šla k lesům, kam bych jindy nevkročila ani za světla. Teď to bylo jinak. Musela jsem tam jít. Potřebovala jsem to.

Procházela jsem lesní pěšinou, když jsem za sebou uslyšela křupnuti větvičky. To musela být ona. Otočím se a opravdu, vidím jí tam stát. Je ještě krásnější, než na fotce. Neřekla ani slovo a už mě tlačila ke kůře stromu. Viděla jsem, jak si skousla ret, když začala cosi hledat v batůžku. Po tom, co onu věc našla, usmála se pro sebe a batoh položila na zem. V ruce se jí v měsíčním svitu zatřpytil nožík. Chytla lem mého trika a hrubě mi ho přetáhla přes hlavu. Bez váhání mi sundala i podprsenku. Krátce mě vzala do náruče, jen aby mě posadila na zem a mohla si na mě obkročmo sednout. Přiblížila se ke mě tolik, že jsem na svých rtech mohla cítit její dech. Jen lehounce, až provokativně otřela své rty o mé. Hned na to vzala mezi své zoubky můj spodní ret a silně ho skousla. Ve stejnou chvíli přiložila ostrý nůž pod mou klíční kost. Když začala tahat můj ret, pomaličku pohybovala i rukou a já tak mohla cítit kapky krve vytékající z rány. Zavřela jsem oči a slastně jsem vydechla. Její rty se dotkly mého krku a nožík si našel nové místečko. Zase udělala pomalý pohyb rukou a znovu tak zapříčinila únik mé krve. A znovu, kousek od posledního místa. Mezi tím mi na krku tvořila flíček. Když byla nejspíše spokojená s prácičkou na mým krku, oddálila se a v očích se jí zajiskřilo, když viděla mou krev. Přiblížila se rty k první ráně a začala krev z mé klíční kosti slíbávat. Když nožík opět rozřízl mou kůži, neudržela jsem v sobě vzdych. To už se svými rty přemístila na další místo. A další místo zase pořezala. Byla jsem jako v sedmém nebi. Ten pocit úlevy od toho všeho. To krásné teplo. Ta bolest.

 
Související odkazy
· Více o tématu Vaše tvorba
· Další články od autora Blizi


Nejčtenější článek na téma Vaše tvorba:
Žiletka

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

Související témata

Vaše tvorba

K tomuto článku není možné vložit komentář.

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund