Sebepoškozování

Pink proti anorektičkám a sebepoškozování
Publikováno: Úterý, 08.03. 2011 - 01:13:16
Téma: Sebepoškozování


Pink ráda šokuje a neubírá jí v téhle snaze ani fakt, že je právě v očekávání svého prvního potomka. Tentokrát si dloubla do "dokonalosti", po které šílí současné teenagerky.

Video natočila k novince F**kin' Perfect ze své nedávné výběrovky Greatest Hits... So Far!!!. "Jsem si jistá, že moje nejnovější video bude hodně podobné některým mým předchozím videoklipům, což v podstatě znamená, že očekávám, že některé lidi zvedne ze židle... Chci, aby mě umění nutilo přemýšlet. Abych toho dosáhla, tak je často potřeba, aby mě naštvalo, nebo ve mně vyvolalo nepříjemné pocity. Jedině tak docílím určitého povědomí, změny nebo alespoň diskuze a to je mým cílem," okomentovala Pink svůj nejnovější videoklip. Reagovala tím nejspíš na kritické hlasy, kterým se nelíbí, že je v klipu naplno vidět sebepoškozování. Pink si ale myslí, že právě to by mohlo holkám, kterým je sebepoškozování vlastní, otevřít oči a ukázat, jaké hlouposti se dopouštějí. Je ale pravda, že se nezdráhá naservírovat nám pořádnou vyzáblost, řezání žiletkou a nemálo krve.

Jak sama Pink tvrdí, rozhodně tím nechce propagovat sebevraždy. Naopak! Děsivými záběry chce upozornit na problémy dívek v naší společnosti. "Je to problém a měli bychom o něm hovořit," vysvětluje, proč se nezdráhá ukázat i brutální záběry.

"Mnozí z nás viděli některé hvězdičky s čerstvými jizvami stát na červeném koberci, obvykle těsně před tím, než se vrátili na svou oblíbenou terapii," obouvá se rebelka i do kolegyň z branže.

Rozhodně jí nelze upřít, že dosáhla svého. Kolem klipu se živě spekuluje a problém sebepoškozování je diskutovanější než kdy jindy

Klip na youtube.comTento článek si můžete přečíst na webu Sebepoškozování
http://www.sebeublizovani.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.sebeublizovani.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=471