Sebepoškozování

Bolest, láska a jiní příbuzní
Publikováno: Pondělí, 09.09. 2013 - 08:47:05
Téma: Vaše tvorba


Jeden z mých příběhů.. Možná si říkáte co to sakra je za název... brzy pochopíte

Á to jsi ty?... Proč jsi přišla, AH ne už zase? Kdo tentokrát... jdi pryč, nechci tě tu!! Vypadni! Ne, drží se odchází do koupelny a provádím, no to co vždycky. Vezmu ji do ruky.. AU, a už to je.. ano už cítím vstup mé agonie.. bolest je má milenka žiletka je její příjmení. Vychází a doufám ze ONA už tam nebude.. je tam řvu na ni a ona me nevnímá, najednou se zvedla "pojď se mnou" řekla, jdu omámena její smlslností.. vede mě za ním. Víte kdo je ta tajemná osoba?

Ano, je to láska.. Najednou při cestě za ním jsme potkali bolest, byla celá v černém náhrdelník z žiletek a v botě pistoli, po kapsách nože.. Věděli jste že bolest je matka lásky?? Ne... ? Chyba, to jste ještě nikdy nemilovali.

Bolest mě chytla za ruku a vede mě pryč .. potkáváme i další její děti- přátelství, rodina, atd.. Vede mě ke kolejišti pojede vlak .. už ho vidím v dálce A bolest říká "čeká na tebe můj věrný přítel, SMRT.. můžeš mít 3 jakékoli otázky pravdivé ti odpovím"..

Moje 1. Otázka- Proč jsou tvé děti... Pravý opak tebe?... " evidentně jsi moc mladá aby jsi chápala... vše od přátelství po lásku vždy skýtá část bolesti, část mě" 2. Otázka- Bude to bolet? "Bude to jako když jsi vzala žiletku do ruky... a pak ta úleva.." 3. Otázka- přemýšlím .. nic mě nenapadá, houjá vlak již je blízko snaží se brzdit a já ze sebe vychrlím "Kdo je tvůj manžel... Otec dětí? " oznámí jednoslovně a s úsměvem na tváři řekne "Život"

Moje smrt byla rychlá a pak přišla úleva, jak řekla..

Tento článek si můžete přečíst na webu Sebepoškozování
http://www.sebeublizovani.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.sebeublizovani.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=611